Jsme koedukovaný oddíl skautek a skautů (10 - 15 let) s družinou roverů (15+), který je součástí skautského střediska Hiawatha Praha.

Přijímáme nové členy. Podrobnější návod na přihlášení v sekci přihlášení.

97. skautský oddíl Paráda a Vlčáci

Jak se přihlásit?

Aby ses mohl stát členem oddílu, je potřeba, aby:

Naši klubovnu najdeš na Lukách, viz mapka a popis cesty. Když vyrážíme někam dál, scházíme se často na Nových Butovicích dole v metru.

Naším oddílem prošlo už spoustu kluků a holek. Někteří zůstali rok, ale mnozí jiní zůstali mnohem déle a dnes se podílí na vedení oddílu. I ty můžeš bez obav přijít mezi nás. Čeká tě zábava, dobrodružství, spousta her, objevování nových míst a hromada dost dobrých kamarádů. Těšíme se na tebe.

KONTAKT (sem volej a piš):
vedoucí oddílu Vladimír Urban - vl.urban@centrum.cz, 737 371 860
Další kontakty viz kontakt.

Náklady a vybavení

Finanční náklady spojené se skautováním nejsou velké. Členský příspěvek se platí na rok, vybíráme ho během listopadu a podrobnosti k platbě chodí emailem. Menší částky se platí za výpravy a volné schůzky - podle toho, kam jdeme (muzea, sport...). Po zaplacení členského příspěvku má dítě nárok na levnější tábory.

Další investicí je pořízení základního vybavení. Na schůzky děti nepotřebují nic speciálního, co byste nenašli doma. Na jednodenní výpravy je potřeba malý batůžek (obvykle se doma také nějaký najde), na víkendové o trochu větší (45-55 l). Více viz vybavení na akce.

Skautskou košili nepožadujeme u dětí, které chodí do skauta první rok. Děti si jí obvykle kupují, až když si vyzkouší, že je skautování baví a že se mu budou věnovat. Košile stojí cca 550 Kč a dá se sehnat ve skautské prodejně JUN nebo i levněji (z druhé ruky). Nášivky a šátek dítě dostane od nás. Pro podrobnější popis kroje viz kroj.

line.jpg,179kB